Kőszegi: A TÖRTÉNELEM KÜSZÖBÉN | Termékkód: 407402 |
UNIVERZUM KÖNYVTÁR
Kiadó: Kossuth, 1984
Szerző: Köszegi Frigyes
Ajánló: A szerző kutató-régész. Egyetlen könyvbe tömörítve megírta a történelem előtti kor történetét. Nagy tudásanyagot kap kézhez az olvasó; ahol írásos források nincsenek, ott a szerző szóra bírja a tárgyi emlékeket. A könyv tárgyalt kérdéseit, gazdag illusztrációs anyag segít megérteni.
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő - felső éle nem zavaróan, de picit kopottas -. + Fűzött keménytáblás papír - Hibátlan-. Beltartalom: korának megfelelő, megkímélt, mondhatni újszerű. NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ ANTIKVÁR KÖTET.
Terjedelem: 314 o.
Tömeg: 778 gr.
1025_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 20. 20:39 Termék megtekintve: 684 |