Kramer: ÚJ LÁTÓHATÁROK - A nagy felfedezések kora | Termékkód: 407405 |
UNIVERZUM KÖNYVTÁR
Kiadó: Kossuth, 1979
Szerző: Walter Kramer
Ajánló: Szemünk előtt bontakozik ki a reneszánsz világa, a két tengeri hatalom - Portugália és Spanyolország - birkózása a világ felosztásáért. A kor nagy célja: India, az álmok, a mesebeli gazdagság birodalma. A nagy tengeri utazókkal, felfedezőkkel tarthatunk, miközben szemtanúi lehetünk az arab-iszlám világ, tengeri hatalma szétzúzásának is.
Kötés, állapot: papír - élek és fedlap ici-picit kopottas, de JÓ-.+ félvászon - HIBÁTLAN-. Beltartalom: korát meghazudtoló HIBÁTLAN állapotban.
Terjedelem: 225 o.
Tömeg:548 gr.
1024_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 03. 19:24 Termék megtekintve: 733 |