Krúdy Gyula: AZ ÁLOMBELI LOVAG | Termékkód: 1062111150 |
Válogatott elbeszélések 1909-1911.
Kiadó: Szépirodalmi, 1978
Ajánló: A kötetben harmincegy olyan elbeszélést talál az olvasó, amely eddig csak régi, ma már nehezen hozzáférhető kötetekben vagy korabeli napi- és hetilapokban jelent meg. A Szindbád-történetek mellett valószínűleg éppen ezek a kötet legizgalmasabb elbeszélései.
Kötés, állapot: papírvédő+kiadói egészvászon sérülésmentes, új, újszerű. Beltartalom: korát meghazudtoló, megvédett új, bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 518 o.
Tömeg: 581 gr.
4426_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 16. 14:23 Termék megtekintve: 205 |