Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi
Kuczka Péter: 22 DETEKTÍVTÖRTÉNET | Termékkód: 455774 |
Kiadó: Európa, 1966
Szerkesztő: Kuczaka Péter
Szerzők: Edgar Alan Poe, Charles Dickens, Edgar Walace, és még sokan mások
Tartalom: Kérem tekintse meg a képgalériát.
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kissé kopottas. lsd. képek. Beltartalom: a könyv korából adódóan az oldalak szélei többé-kevésbé sárgultak. Bejegyzésmentes, korának megfelelő állapotban levő, antikvár könyv.
Terjedelem: 730 o.
Tömeg: 616
2975_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 25. 12:33 Termék megtekintve: 584 |