Kulcsár, Lackó: Magyarország megyéi és városai | Termékkód: 282750 |
Szerkesztette: Dr. Kulcsár Viktor - Dr. Lackó László
Függelék: Barabás Miklós
Kiadó: Kossuth, 1975
Kötés, állapot: papírvédő (éleknél kopott, nyreg sarkainál kissé szakadt)+ félvászon (jó állapotú). Beltartalom: egy tulajdonosi bejegyzés kivételével jó. Összességében: jó állapotú antikvár kötet.
Terjedelem: 655 oldal
ISBN: 963 09 01757
Tömeg: 1.221 gr.
(583) kar
Árverés kezdete: 2019. Febr. 22. 16:51 Árverés vége: 2019. Márc. 24. 16:51 Termék megtekintve: 1123 |