Kürti László: KÉSÉSBEN | Termékkód: 450424 |
Kiadó: Szépirodalmi, 1976
Szerző: Kürti László
Ajánló: "Meddig mehetünk el érdekeink védelmében mások rovására? Lehet-e becstelen eszközöket igénybe venni nemes célok, jogos sikerek eléréséhez? Kürti László ezekre a morális kérdésekre keresi a választ regényében."
Kötés, állapot: papírvédő kissé kopottas, polcképes állapotban. Kiadói egészvászon kötés és a beltartalom, teljesen újszerű, megkímélt.
Terjedelem: 233 o.
Tömeg: 242 gr.
2609_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 11. 17:52 Termék megtekintve: 544 |