Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód
Langfelder: MÁJ- ÉS EPEBETEGEK DIÉTÁSKÖNYVE | Termékkód: 409091 |
Kiadó: Medicina, 1979
Szerző: Langfelder Sándorné
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.
Kötés, állapot: keménytáblás karton a fedlap, hátlap félvászon - kopottas, foltos -. Beltartalom: korának megfelelő, jó. Bejegyzés és aláhúzás mentes!
AZ 1. KÉP ILLUSZTRÁCIÓ!
Terjedelem: 173 o.
Tömeg: 213 gr.
1182_kar
Árverés vége: 2018. Nov. 05. 19:21 Termék megtekintve: 847 |