Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Latin szépség, mediterrán virágoskertben. | Termékkód: 413987 |
Katalán lány a virágoskertben.
Nagy méretű olaj-vászon festmény. Egy gyönyörű katalán hölggyel a barokk kerti szobrokkal díszített virágba borult kertjében. Antikolt barokk stílusú keretben. Olaj-vászon szignó nélkül.
Egyéb infó: Használt műtárgy.
Jellemzők, méretek: magassága kerettel együtt kb. 120cm, szélessége kerettel 90cm.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 3500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 22:09 Termék megtekintve: 1254 |