Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Leányálom, romantikus jelenet, nimfákkal, olaj-vászon festmény, Sasvár | Termékkód: 1062118918 |
Romantikus jelenet az otthonod, falára!
Telt színekkel, élethű, részletgazdag ábrázolással megfestett művészi alkotás.
Igényes, aprólékosan kidolgozott sok alakos mitológiai jelenet, gyönyörű pirospozsgás arcú nimfákkal, és a habokon ringatózó csónakban a saját álmában megjelenő szerelmes lánnyal.
Szignálva jobb oldalon lent (Sasváry).
Olaj-vászon festmény, vékony megfeszítésre szoruló vásznon, egyszerű fakeretben.
A képeken látható patinás állapotban, kissé rozoga kerettel együtt.
Ajánlom vendéglőbe, irodába, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként. Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás
Jellemzők, méretek: 120x53cm. kerettel együtt mérve.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 30?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 17:47 Termék megtekintve: 710 |