Lengyel Dénes: ÚJKORI BÖLCSEK NYOMÁBAN | Termékkód: 447829 |
Kiadó: Móra, 1987
Szerző: Lengyel Dénes
Ajánló: A nagy sikerű Ókori bölcsek nyomában c. kötet után a szerző mostani munkájában az újkor legkiemelkedőbb etikai gondolkodóit mutatja be. Machiavellitől Roberspierre-ig több évszázad szépírói, filozófusai, bölcselői vallanak arról, hogyan, milyen erkölcsi felfogással éljen az ember a társadalomban, mit tartson vezérlő elvének, hogy a legfontosabbat: lelki nyugalmát megtalálja.
A portrékkal, egykori rajzokkal gazdagon illusztrált kötetet haszonnal forgathatják a kedves olvasók.
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgaléria képeit.
Kötés, állapot: keménytáblás karton, éleknél néhol kopott. Beltartalom újszerű, bejegyzés mentes állapotban.
Terjedelem: 251 o.
Tömeg: 365 gr.
2388_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 04. 21:06 Termék megtekintve: 560 |