Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 18.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv

Lengyel: HÁZI OLVASMÁNYOK ELEMZÉSE -a középiskolai irodalomtanításban Termékkód: 417836

Fixár: 490 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 10:56

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (350)

Kiadó: Tankönyvkiadó, 1974

Szerkesztette: Lengyel Dénes

Szerzők: Csőregh László, Hanzséros György, Lengyel Dénes, Megyer Szabolcs, Seres József, Tímár Györgyné

Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kissé kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: enyhén sárgult, megkímélt, bejegyzésmentes állapotban.

Terjedelem: 316 o.

Tömeg: 389 gr.

1370_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:56
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56
Termék megtekintve: 816

Csao Su-Li: LI JU-CAJ DALOCSKÁI

David Herbert Lawrence: LADY CHATTERLEY SZERETŐJE

Szilvási Lajos: JEGENYÉK - A BOJNYIK

JÚLIA KÜLÖNSZÁM 1999/5

DIETRICH: TIÉTEK AZ ÉLETEM. ..

Christine Arnothy: UTAK A BOLDOGSÁGHOZ

Tecuceanu: D-237

Joyce Porter: DOVER MINDENT MEGOLD

THE ITINERANTS - Russian realist artist of the secund half of the . ..

Georges Simenon: MAIGRET HABOZIK

Walter Scott: PURITÁNOK UTÓDAI

Fjodor Vasziljevics Gladkov: CEMENT

Kemenes: Holtág

Élet ÉS Irodalom /1989. 14. sz. / - A költészet napján -RENDSZERVÁLTÁS!

Kőrösi P. József: KÖLTŐK KÖNYVE

Robert van Gulik: A KÍNAI HARANGGYILKOSSÁG ESETE

Tornyai János: FÁKLYA AZ ISTEN KEZÉBEN

Colin Forbes: A KREML ÜGYNÖKE - Újszerű!

Illés Béla: ÉG A TISZA

Ligeti Vilma: A GANGESZ PARTJÁN (Világjárók 66. )