Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 18.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv

Lengyel: HÁZI OLVASMÁNYOK ELEMZÉSE -a középiskolai irodalomtanításban Termékkód: 417836

Fixár: 490 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 10:56

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (474)

Kiadó: Tankönyvkiadó, 1974

Szerkesztette: Lengyel Dénes

Szerzők: Csőregh László, Hanzséros György, Lengyel Dénes, Megyer Szabolcs, Seres József, Tímár Györgyné

Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kissé kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: enyhén sárgult, megkímélt, bejegyzésmentes állapotban.

Terjedelem: 316 o.

Tömeg: 389 gr.

1370_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:56
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56
Termék megtekintve: 809

David Herbert Lawrence: LADY CHATTERLEY SZERETŐJE

HONISMERET XVI. ÉVFOLYAM 1988. 1. szám

DORTHEUM -1996 márc. - Műkincskereskedele m

Claire Kenneth: HALÁLOS HÁROMSZÖG

Szolnok - Magyarország megyéi

Anton Csehov: A KUTYÁS HÖLGY / Elbeszélések

Simenon: Maigret Vichyben

A HELYZET -Párton kívüli hetilap (3db. 1990-es száma) -RENDSZERVÁLTÁS! !

Berkesi András: A 13. ÜGYNÖK

Elmore Leonard: SIMLIS FIÚK - Akció, Akciós áron!

Fligeauf Judit : A MENTŐAUTÓ ÁRNYÉKÁBAN - mentős élet mindennapjai

SZÉP VERSEK 1969

IMPULZUS IV. évf. 8. sz. - 1988

Gál György Sándor: MUNKÁCSY MIHÁLY ÉLETE

Kis Ervin: NOÉ KISZÁLL A BÁRKÁBÓL

Macchiavelli: AZ IRATTÁR TITKA - TRAGIKUS VADÁSZAT

Arnold Bennett: GRAND HOTEL BABYLON

DIETRICH: TIÉTEK AZ ÉLETEM. ..

Hobby Elektronika 1991. július

Pallas Antikvárium: FINOMSÁGOK GOMBÁVAL