Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv

Lengyel: HÁZI OLVASMÁNYOK ELEMZÉSE -a középiskolai irodalomtanításban Termékkód: 417836

Fixár: 490 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 10:56

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

Kiadó: Tankönyvkiadó, 1974

Szerkesztette: Lengyel Dénes

Szerzők: Csőregh László, Hanzséros György, Lengyel Dénes, Megyer Szabolcs, Seres József, Tímár Györgyné

Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kissé kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: enyhén sárgult, megkímélt, bejegyzésmentes állapotban.

Terjedelem: 316 o.

Tömeg: 389 gr.

1370_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:56
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56
Termék megtekintve: 823