Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv
Lengyel: HÁZI OLVASMÁNYOK ELEMZÉSE -a középiskolai irodalomtanításban | Termékkód: 417836 |
Kiadó: Tankönyvkiadó, 1974
Szerkesztette: Lengyel Dénes
Szerzők: Csőregh László, Hanzséros György, Lengyel Dénes, Megyer Szabolcs, Seres József, Tímár Györgyné
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kissé kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: enyhén sárgult, megkímélt, bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 316 o.
Tömeg: 389 gr.
1370_kar
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56 Termék megtekintve: 880 |