Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Aug 19.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Leslie L. Lawrence - Véresszakállú Lief és a lávamező Termékkód: 176594

Jelenlegi ár: 715 Ft
Árverés vége: +5 perc 9 nap, 13 óra
2019. Aug. 29. 07:29
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 715 Ft

  galakxsi (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 56
Pozitív minősítés: 51 (91.1%)
Semleges minősítés: 4 (7.1%)
Negatív minősítés: 1 (1.8%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (55)

 Egyszer volt olvasva - ellenőrizve, minden betű megvan.

Borító és lapjai gyűrődésmentesek, nincsenek megtörve, szinte új.

Tárolás zárt üveges szekrényben, pormentes.

Hőmérséklet 20 - 26 °C-on, száraz környezetben.

Átvételi lehetőség - Örs vezér tér, előre egyeztetett időpontban.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 715 Ft
Árverés kezdete: 2019. Aug. 08. 07:29
Árverés vége: 2019. Aug. 29. 07:29
Termék megtekintve: 386

Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel

Videókazetta VHS Sony E-240 "V"

Videókazetta 8mm Sony MP 90 Japan

Tesla B-100 számláló szalagos, orsós magnóhoz.

Orszaczky Budget Orchestra - East Sydney Session MK

Canon AC adapter K30246

Showder Duó - Nyomjuk a sódert 1990

Hangszóró membrán 300 mm - 46 mm lengőmérethez

Nyákmaszkolók, chatpak, interplan

Antenna UHF 24 - es csatornára, tetőantenna

Vangelis - Voices MK

Tesla transzformátor - tápegység panel

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

Motor szovjet CCCP

Potenciométer toló - Unitra - 47 kohm A x 2

BEAG HX 231 - 8 ohm hangszóró kitt - HEC 90 középsugárzó

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)

USA aljzat - konnektor dugó átalakító kettő tipusra

Csillár lámpa - állítható magasságú

Rock Around The World MK