Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 18.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Liza Dalby: Muraszaki meséje Termékkód: 423547

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 8 óra 47 perc
2024. Ápr. 19. 00:15

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3365)

Használt, antikvár könyv!

Liza Dalby amerikai bestseller szerző Gésa című világhírű könyvével bebizonyította, hogy nemcsak remek megfigyelő és kitűnő író, de a világ első fehér gésájaként is tökéletesen megállta a helyét Japán zárt világában. Saját élményei és bőséges ismerete alapján pár évvel később regényt írt Muraszakiról, a XI. században élt udvarhölgyről. Muraszaki első személyben meséli el kalandos életét, amelyben megelevenednek a hétköznapok és a császárság ünnepi pillanatai is, és természetesen maga a Gendzsi, minden idők leghíresebb japán regénye, amely különös módon, mindenki életén úrra lett, aki csak olvasta. Dalby számos országban sikerkönyvnek számító regénye korhű és szenvedélyes ?keleti szőttes?, a császári udvar életének intrikáiról, a korabeli Japán politikai és szerelmi cselszövéseiről; humorról és költészetről, és nem utolsó sorban a szerelem művészetéről, úgy, ahogyan azt a távol-keleten művelik.

A vételár megérkezése után azonnal postázom, MISKOLCON személyes átvétel megoldható!

Sima levélként nem postázok, utánvétel nincs!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, rengeteg más könyvet is találsz köztük. Köszönöm az érdeklődést!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 11. 22:41
Árverés vége: 2024. Ápr. 19. 00:15
Termék megtekintve: 917

Frances Crowne: Katonaorvosok - Szívhang 4.

Virginia C. Andrews: Sápadt gyöngy

Álomszép lila cirkónia köves 9 karátos aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Jean Métellus, Béatrice Sauvageot: Hurrá, diszlexia!

Natalie Fox: Csak a szívem eladó - Júlia 76.

Disney cuki rózsaszín Bambi papucs bth: 20 cm

Leslie L. Lawrence: A vérfarkas éjszakája

Sandra Marton: Az elűzött fiú - Romana 288.

Josie Metcalfe: Her Longed-For Family

Liz Fielding: Kertelés nélkül - Júlia 370.

Anne Peters: A dackorszak vége - Romana 200.

Csini csörgős kutya vagy cica nyakörv - ÚJ!

Grace Green: Álmaink szigete - Júlia 59.

Mintaváltó 3D Micimackó műanyag pohár

Angela Wells: Légy anyja a gyerekednek! - Bianca 6.

Douglas Kennedy: Kísértés

Mary Jo Putney: Tűzfolyó

Tiffany Különszám 1994/2 Tavasz Nancy Martin Lass Small LindsayMcKenna

Betty Neels: Ketten az úton - Szívhang 265.

Tracy Chevalier: A hölgy és az egyszarvú