Luis De Oteyza: A FEHÉR ÖRDÖG | Termékkód: 1062095097 |
Kiadó: Légrády Testvérek és Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.T. kiadása és nyomása Budapesten
Sorozat: Ragyogó regénytár, a szórakozás és tudás kincsesháza
Ajánló: Hogyan válhat egy békés barcelonai polgár, egy könyökvédős irodakukac kegyetlen fehér ördöggé? A válasz egyszerű: hivatali kötelességből! A gyapjúárut gyártó cég kishivatalnoka mindig komolyan vette felettesei kívánságát. Gomez, bár még soha nem járt szülővárosa határain túl, habozás nélkül Kínába utazik, hogy megkeresse Ho Linget, az eltűnt üzletfelet. Kínában épp polgárháború dúl, senkinek sincs biztonságban az élete. Könyvelőnk azonban nem hátrál, a rábízott feladatot teljesítenie kell. Misszionárius papokkal, majd vérszomjas kínai kalandornővel szövetkezik, egyre vadabb és kegyetlenebb kalandokba keveredik. Nem hiába rettegik mindenfele az irgalmat nem ismerő Fehér Ördög nevet. De vajon mihez kezd, ha küldetését teljesítette?
Kötés, állapot: Aranyozott kiadói egész vászonkötés, megkímélt szép állapotban. Beltartalom: korát meghazudtoló, egy névbejegyzéstől eltekintve. Kötés jól tart.
Terjedelem: 240 o.+ 16 o. képmellélet, mely a korabeli Kínáról készült
Tömeg: 289 gr.
1768_kar-pótl
Árverés vége: 2018. Jún. 07. 21:32 Termék megtekintve: 296 |