Lukács-Péter-Tarján: TARKABARKA FIZIKA | Termékkód: 428438 |
TERMÉSZETBÚVÁROK KÖNYVESPOLCA
Móra, 1977
Szerző: Lukács Ernöné, Péter Ágnes, Tarján Rezsőné
Tartalom, ajánló: "Játékos, tarkabarka ötletek gyűjteménye ez a könyv. Hogyan lehet a tüzet tűzzel oltani? Lehet-e forró a jég? Miért nem zuhan le a mesterséges hold? Hogyan lehet munkára fogni a napsugarat? Ilyen és hasonló kérdések találhatók a könyvben; nincs benne egyetlen, a fizikakönyvekben szokásos képlet sem, az olvasó mégis bonyolult jelenségek magyarázatát érti meg belőle. Szórakoztató fizikakönyv; hasznos olvasmánya a magasabb osztályba járó tanulóknak és az érdeklődő felnőtteknek egyaránt."
Kötés, állapot: papírvédő, éleknél kissé kopottas, belülről javított, de még mindíg a kora ellenére "polcképes" állapotban. + a kiadói egészvászon kötés, és a beltartalom, korát meghazudtolóan újszerű.
Terjedelem: 278 o.
Tömeg: 668 gr.
Pécsen esetlegesen átvehetó. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
1640_kar
Árverés vége: 2018. Dec. 15. 16:21 Termék megtekintve: 862 |