Lutter Tibor: 100 HÍRES REGÉNY I. | Termékkód: 1062089586 |
Kiadó: Táncsics, 1973
Az áttekintés a XVII. századtól indul.
Kötés, állapot: Kiadói egészvászon, korát meghazudtoló, polcképes. Beltartakom: bejegyzés mentes, korának megfelelő.
Terjedelem: 590 o.
Tömeg: 573 gr.
4172_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Máj. 27. 19:43 Termék megtekintve: 267 |