Termék kategóriája: Könyv, Újság»Művészet
Lyka Károly: KIS KÖNYV A MŰVÉSZETRŐL | Termékkód: 409601 |
Kiadó: Képzőművészeti Alap, 1964
Szerző: Lyka Károly
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériámat.
Kötés, állapot: egészvászon -enyhén kopottas-. A beltartalom sérülésmentes, korának megfelelő, jó állapotban.
Terjedelem: 133 o.
Tömeg: 363 gr.
1236_kar
Árverés vége: 2018. Nov. 05. 19:24 Termék megtekintve: 1362 |