Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Nov 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Hobbi, szabadidő

MAGYAR HORGÁSZ 2009. LXIIII. TELJES évfolyam Termékkód: 1062086091

Fixár: 1.680 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 18 óra
2017. Nov. 30. 18:22

1.680 Ft Villámár

  konyvturi (514 ) starT.gif
  Minősítések száma: 514
Pozitív minősítés: 514 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3034)

Kiadó: MOHOSZ, 2009

Szerkesztő: Szalay Ferenc

Eladó számok (2009-es teljes évfolyam):

  1.-2.-3.-4.-5.-6.-7.-8.-9.-10.-11.-12.. szám

Kötés, állapot: megkímélt, gyűrődés mentes, rejtvények részben megfejtve.

Tömeg: 2.036 gr.

Terjedelem: 1.200 o.

410_újság_kar

Árverés kezdete: 2017. Nov. 23. 18:22
Árverés vége: 2017. Nov. 30. 18:22
Termék megtekintve: 345

PC GURU - 2006 - 3 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

A CSODÁLATOS PÓKEMBER 14. sz. képregény (A történet folytatódik)

EURÓPA UTOLSÓ VÁNDORAI - Tanulmánykötet - RITKA! !!

Török Irma: A TÉLAPÓ POSTÁSA

DORTHEUM -1994 febr. - Műkincs kereskedelem

Hutchinson: New hotline pre-intermediate student's book and Workbook

Julio Iglesias: NON STOP - LP

Nemere István: ZUHANÁS A NAPBA

Lengyel Györgyi: KALOCSAI VIRÁGOK

Karlovitz - Lovász - Tamás: AUTÓREVŰ -1986 - RETRO!

MAGYAR HORGÁSZ 2008. LXII. évfolyam 1-12. szám (TELJES ÉVFOLYAM! )

Babits Mihály: ITT VAN AZ ALKONY, JÓ TAKARÓ

Zola: A Föld (La Terre) III. jogosított teljes kiadás

Kolozsvári Grandpierre Emil: ELMÉS MULATSÁGOK

Bólya Péter: A VERÉB SZÁZADIK LÉPÉSE / A VÉDŐIRAT / SZÜRET

Fekete István: Tarka rét

VARGA MIKLÓS BAND: EURÓPA (LP)

Mészáros: A FRADI NEW YORKBAN

Jorge Amado: HOLT TENGER / AZ ÉJSZAKA PÁSZTORAI

METAGALAKTIKA 5. / Stanislaw Lem regényei és elbeszélései - 1983 -