Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland
MANIPULÁLT ERSKÜDTEK / VIDÉKI LÁNY / KASZÁLÁS / AMAROK | Termékkód: 448476 |
VÁLOGATOTT KÖNYVEK
READER'S Digest
Szerzők: John Grisham, La Vyrle Spencer, Tess Grristen, Bernard Clavel
Kiadó: READER'S Digest, 1998
Ajánló:
John Grisham: Manipulált esküdtek
A tárgyalás színhelye, a bíró személye, a megfelelő ügyész és talán az időzítés is arra utal, hogy az egyik legnagyobb dohánygyár elveszíthet egy fontos kárpótlási pert. Rankin Fitch a jól megfizetett tanácsadó, aki ?elrendezi? a tárgyalásokat a Big Tobaccónak, mindent megtesz azért, hogy kedvező ítéletet hozzanak. De méltó ellenfele akad, akinek hatására az esküdtek teljesen kiszámíthatatlanul viselkednek, ezért a döntésük is meglepetést okoz.
La Vyrle Spencer: Vidéki lány
Amikor Tess McPhail elhagyta szülővárosát, hogy Nashville-ben próbáljon szerencsét, akkor még csillogó szemű tinédzser volt, aki arról álmodozott, hogy egyszer híres countryénekes lesz belőle. Sikerei azonban felülmúlták minden várakozását. Aztán úgy alakult a sorsa, hogy édesanyja betegsége miatt vissza kell térnie a kisvárosba, ahol Tess rájön, hogy még rengeteget tanulhat ? elsősorban a szerelemről.
Tess Gerritsen: Kaszálás
Abby DiMatteo, huszonnyolc éves sebészgyakornok komoly szakmai sikerekre számíthat. Hirtelen bekerül a Byside Kórház elit csapatába, amely szívátültetéseket végez, és közben fülig szerelmes a kórház egyik legjobb sebészébe. amikor azonban engedelmesség helyett lelkiismerete parancsát választja, ragyogó jövőjét kockáztatja. Abby felfedez egy szörnyű titkot, és már nem csak a karrierje kerül veszélybe. Lenyűgöző orvosi krimi.
Bernard Clavel: Amarok
Egy kanadai településen a katonai szolgálat előtt álló Timax szóváltásba keveredik egy katonai rendőrrel. Dulakodás közben az őrmester olyan szerencsétlenül esik el, hogy később belehal sérülésébe, ezért a fiúnak menekülnie kell. Raoul Herman ? az öreg prémvadász ? barátja megsegítésére utoljára indul Észak-Kanada végtelen erdein át a kemény hidegben. Elkíséri őt hű kutyája, Amarok. A veszélyes utazás nélküle teljesen reménytelen vállalkozás lenne.
Kötés, állapot: műbőr jellegű, kiadói egészvászon, ezüst nyomással. KÍVÜL-BELÜL TELJESEN ÚJ, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN.
Terjedelem: 539 o.
Tömeg: 501 gr.
2465_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 14. 13:00 Termék megtekintve: 639 |