MIT ÜZEN A TÉVÉ KUCKÓ? | Termékkód: 450783 |
Szerkesztő: Bálint Ágnes
Kiadó: Móra, 1971
Szerző: Blazsek István, Dr. Bálint Tibor, Bogsch Ilma, Dr. Králik Géza, Dr. Sárváry András
Ajánló: ?Az 1968-tól futó környezetismereti tv-magazin, a Kuckó c. műsor fontos gyakorlati tanácsokat adott a 6-14 éves gyerekeknek a kutya/macska/aranyhal/aranyhörcsög stb. tartását illetően, megtanította őket, hogyan kell nyúlbőrt kikészíteni, virágsziromból, kagylóból képet ragasztani, tavacskát készíteni, kertészkedni, a szép környezetnek örülni, stb.
"Bálint Ágnes e műsorral vállára vette valamennyi étvágytalan mocsári teknős, zavaros vizű akvárium, kókadozó filodendron, kutya után várakozó gyerek, és gazda után vágyódó állat gondját. Csereügyleteket közvetít: vadkacsa tojót szeretne egy gyerek gácsérért cserébe, egy másik halért galambot adna, egy harmadik nyulat kínál tengerimalacért. És sok ezren vannak. A Kuckónak óriási a levelezése."
1971-ben Bálint Ágnes szerkesztésében megjelent a MIT ÜZEN A TÉVÉ KUCKÓ? című könyv a Móra kiadónál. Ebben a könyvben különböző, a Kuckó-nézők legnagyobb érdeklődését kiváltó témákat dolgoztak ki felkért szerzők.? ? balintagnes.hu
Tartalom: kérem tekintse meg a képgaléria 2. képét.
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: korát meghazudtoló, jó, bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 167 o.
Tömeg: 274 gr.
2694_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 28. 18:35 Termék megtekintve: 1112 |