Termék kategóriája: Könyv, Újság»Lexikon
MŰSZAKI LEXIKON I-II. / A-F és G-M | Termékkód: 280460 |
I. kötet. A - F
Főszerkesztő: Polinszky Károly
Kiadó: Akadémiai, 1970
Terjedelem: 982 oldal
II. kötet. G - M
Kiadó: Akadémiai, 1972
Terjedelem: 1104 oldal
Kötés, állapot: vászon. az I. kötet alsó részén kivilágosodott folt van. (lsd. képek). Ezt az eladási árral igyekeztem kompenzálni. Beltartalom: sérülésmentes, hibátlan, még a hibás kötésű kötet esetében is. A második kötet esetében a helyesírási helyesbítések című melléklet is megvan! Összességében: jó állapotú antikvár kötetek.
Az ár máshol: 2.400 Ft.-tól
Összes tömeg: 3.283 gr.
(518) kar
Árverés vége: 2018. Szept. 29. 17:00 Termék megtekintve: 2460 |