Madách Imre: AZ EMBER TRAGÉDIÁJA (1956-os kiadás) | Termékkód: 450595 |
Szépirodalmi Könyvkiadó, 1956
Szerző: Madách Imre
Szerkesztő: Waldapfel József, Kónya sándorné
Ajánló: Madách Imre örök érvényű alkotásában a hitében megingott, reményeiben csalódott Ádám sorsában önmaga és egyben az emberiség sorsát ábrázolta, s az örök kérdésekre drámairodalmunk jól ismert mondatával adja meg a darab végén a választ: "Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál!"
Kötés, állapot: kiadói félvászon, fedlapon 5 x 8 mm-es "hámlási" sérülés van. A továbbiakban, kívül belül korát meghazudtoló, megkímélt állapotban levő antikvár kötet.
Terjedelem: 267 o.
Tömeg: 345 gr.
2638_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 20. 21:00 Termék megtekintve: 651 |