Magyar Imre: JUDIT | Termékkód: 457710 |
Kiadó: Magvető, 1979
Szerző: Magyar Imre
Ajánló: kérem tekintse meg a képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő kissé kopottas, hátoldalon egy helyen belülről javított. + kiadói egészvászon (lsd. képen) kötés új, újszerű állapotban. Beltartalom: az utolsó két lap éle hiányos, ezen kívül, sárgulás-, és bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 298 o.
Tömeg: 347 gr.
Szállítási költség. postai díjszabás és a vevő igénye szerint.
3089_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 07. 21:19 Termék megtekintve: 612 |