Termék kategóriája: Könyv, Újság»Sport
Matthews: ÉLETEM A LABDARÚGÁS | Termékkód: 426924 |
Kiadó: Sport, 1964
Szerző: Stanley Matthews
Fordító és előszó: Vitray Tamás
Kötés, állapot: kenénytáblás félvászon, kopottas foltos. Beltartalom: könyvtári könyv volt, jelzetekkel ellátott. A fed- és hátlap belseje és a hozzá tartozó üres lapok halvány barna pöttyösek. A továbbiakban korának megfelelő, fekete-fehér fotóval illusztrált antikvár kötet.
Terjedelem: 335 o.
Tömeg: 361 gr.
1136_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 18:20 Termék megtekintve: 792 |