Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Okt 19.

Medveczky Bella: HAVASI VIHAR Termékkód: 1062084690

Fixár: 2.480 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 40 perc
2017. Okt. 20. 10:09

2.480 Ft Villámár

  konyvturi (511 ) starT.gif
  Minősítések száma: 511
Pozitív minősítés: 511 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3074)

Kiadó: Athenaeum RT

AKCIÓS ÁRON!

Kötés, állapot: kiadói egészvászon. Kissé kopottas, korát meghazudtoló állapotban. Polcképes. Beltartalom: bejegyzés mentes, korát meghazudtoló állapotban.

Terjedelem: 328 o.

Tömeg: 521 o.

Szállítási költség: Postai díjszabás szerint.

4307_kar

Árverés kezdete: 2017. Okt. 17. 10:09
Árverés vége: 2017. Okt. 20. 10:09
Termék megtekintve: 257

Müller Péter: RÉSZEG JÓZANOK

Jean-Pierre Verdet: A CSILLAGOS ÉG TITKAI

IRODALMI FOGALOMTÁR - Diák irodalmi kalauz

W. Faulkner: A HANG ÉS A TÉBOLY / MÍG FEKSZEM KITERÍTVE

ÓRA MAGAZIN 2000. 7. szám, Szeptember-október

Radványi B. Tibor: ZSIDÓ VICCEK

Hunyady József: A VIHARMADÁR (Mozaikok Petőfi Sándor életéből)

Bankó Zoltán: MUNKAJOGI JOGSZABÁLYOK

FOTO című havilap (1970) - 10 db száma - XVII. évfolyam

A MAGYAR TÖRTÉNELEM NAGY ALAKJAI 2. rész

Boccaccio: DEKAMERON I-II.

Sandra Brown: LASSÚ IZZÁS

Gál György Sándor: HONTHY HANNA (Egy diadalmas élet regénye)

Brigitte Hamann: ERZSÉBET KIRÁLYNÉ

LEVENTE MŰVÉSZEK (1943)

Tóth Loránd: EJTŐERNYŐK, SIKLÓSZÁRNYAK

Antonia Fraser: MÁRIA, A SKÓTOK KIRÁLYNŐJE I-II.

Émile Zola: NANA

Soós István: Kaposvári miniatúrák - SZÁMOZOTT KIADÁS!

MIT ÜZEN A TÉVÉ KUCKÓ?