Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Dec 15.

Medveczky Bella: HAVASI VIHAR Termékkód: 1062084690

Fixár: 2.480 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 óra 29 perc
2017. Dec. 16. 18:05

2.480 Ft Villámár

  konyvturi (514 ) starT.gif
  Minősítések száma: 514
Pozitív minősítés: 514 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3108)

Kiadó: Athenaeum RT

AKCIÓS ÁRON!

Kötés, állapot: kiadói egészvászon. Kissé kopottas, korát meghazudtoló állapotban. Polcképes. Beltartalom: bejegyzés mentes, korát meghazudtoló állapotban.

Terjedelem: 328 o.

Tömeg: 521 o.

Szállítási költség: Postai díjszabás szerint.

4307_kar

Árverés kezdete: 2017. Dec. 13. 18:05
Árverés vége: 2017. Dec. 16. 18:05
Termék megtekintve: 271

Passuth László: ESŐISTEN SIRATJA MEXIKÓT

Barát Endre: BOLYGÓTÚZ (A verbunkos regénye)

Szarvas Zsuzsa: TÁRGYAK és ÉLETMÓD (NAGYON RITKA)

Robert Klement: HÁRMAN A DRÓTON - AZ ENERGIA 101 KULCSSZAVA

Dékány József Pál: BUJDOSÓK PANNONIÁBAN

Kaszsa: TURBO PASCAL - Programozási ismeretek 12-16 éveseknek

DONHOFFER: KÓRÉLETTAN

Villányi Emilné: FÜRGE UJJAK KÖNYVE 1966

Kresz Mária: TALÁLÓS KÉRDÉSEK KÖNYVE

Lengyel Györgyi: KERESZTSZEMES KÉZIMUNKÁK

Dymphna Cusack: FEKETE VILLÁM

BIKINI - MONDD EL (LP)

Stuart Harrison: A FEHÉR SÓLYOM

Zabelin: HAIRHAN REJTÉLYEI

Pavel Vezsinov: A SOROMPÓ / A FEHÉR SZALAMANDRA

Heinrich Böll: CSOPORTKÉP HÖLGGYEL

Hank Mitchum: LAREDO

Feleki László: ISTEN VELED ATOMKOR!

Bajzáth Ferencné: GYERMEKRUHA SZABÁS-VARRÁS

IPM - Szépek veszélyben - 1981 június