Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Jún 22.

Medveczky Bella: HAVASI VIHAR Termékkód: 1062084690

Fixár: 2.480 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 17 óra
2017. Jún. 25. 12:20

2.480 Ft Villámár

  konyvturi (500 ) starT.gif
  Minősítések száma: 501
Pozitív minősítés: 500 (99.8%)
Semleges minősítés: 1 (0.2%)

  A felhasználó egyéb termékei (3056)

Kiadó: Athenaeum RT

AKCIÓS ÁRON!

Kötés, állapot: kiadói egészvászon. Kissé kopottas, korát meghazudtoló állapotban. Polcképes. Beltartalom: bejegyzés mentes, korát meghazudtoló állapotban.

Terjedelem: 328 o.

Tömeg: 521 o.

Szállítási költség: Postai díjszabás szerint.

4307_kar

Árverés kezdete: 2017. Jún. 22. 12:20
Árverés vége: 2017. Jún. 25. 12:20
Termék megtekintve: 208

Biggers: A KÍNAI PAPAGÁJ - Mesterdetektív kiskönyvtár 2.

Bataille: CUISINES REFLETS DES SOCIÉTÉS

ANDERSEN MESÉK (1968)

TUDOMÁNYOS KALEIDOSZKÓP /Válogatás a Rádiólexikon című műsor adásaiból

William Gordon: Dr. FANTOM

DORTHEUM - 2007 január. - BÉLYEG AUKCIÓS LAP

Erle Stanley Gardner: A SZERENCSÉS LÁNYOK ESETE

Kelendi Gyuláné: GYEREKEK A NAPKÖZIBEN

Sz. F. Alinyin: A NÉPEK TEMPLOMA - Egy közösség pusztulása

Lovas Béla: ÉDESVÍZI PARÁNYOK 1. (Búvár zsebkönyvek)

Hegedűs Hubert: HAJÓK-VIZEK-TENGER ÉSZEK (Világjárók 129. )

Roger Martin du Gard: EGY LÉLEK TÖRTÉNETE

Sz. Dévai: IDENTITÁS - SZÉLZÚGÁSBAN (Dedikált - RITKA)

F. Nagy Angéla: ÍNYENCNAPTÁR

A CSODÁLATOS PÓKEMBER 24. sz. képregény (Az éjszaka amikor. .. )

Barcs Sándor: A MAGYAR CSAPATTAL CHILÉBEN

John Fowles: A FRANCIA HADNAGY SZERETŐJE

Nagy Attila: A TÖBB KÖNYVŰ OKTATÁS HATÁSA

Alexander Dumas: A RÉGENS LÁNYA

Vincenti: Végrehajtási eljárás - 1930 - Antikvár érdekesség!