Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Aug 16.

Medveczky Bella: HAVASI VIHAR Termékkód: 1062084690

Fixár: 2.480 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 13 óra
2017. Aug. 18. 12:58

2.480 Ft Villámár

  konyvturi (504 ) starT.gif
  Minősítések száma: 504
Pozitív minősítés: 504 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3069)

Kiadó: Athenaeum RT

AKCIÓS ÁRON!

Kötés, állapot: kiadói egészvászon. Kissé kopottas, korát meghazudtoló állapotban. Polcképes. Beltartalom: bejegyzés mentes, korát meghazudtoló állapotban.

Terjedelem: 328 o.

Tömeg: 521 o.

Szállítási költség: Postai díjszabás szerint.

4307_kar

Árverés kezdete: 2017. Aug. 15. 12:58
Árverés vége: 2017. Aug. 18. 12:58
Termék megtekintve: 231

Max Allen Collins: MAVERICK - A nyerő leosztás

Hugo: A PÁRIZSI NOTRE-DAME

Moldován: A CONDUCATOR VÉGNAPJAI /Románia 1989 december

Kertész Erzsébet: CSIPKEBOLT BRÜSSZELBEN

H. G. Wells: A BŰVÖS BOLT és más elbeszélések

Edelényi István: KÉPES BIBLIA I-II. (Gyermekeknek& #41;

Villain: A Pireneusoktól a Fokföldig - Világjárók 87.

SASS SYLVIA - NÉZZ KÖRÜL (LP)

Karácsony: Egy a valóság s ezer a ruhája I-II.

A VAK MACSKA BELSŐ ÜGYE (Pest-Budai történetek)

Szentmihályi Szabó Péter: ŰRKRIMI - LÁTOGATÓ A VÉGTELENBŐL

FANTOM 20. SZÁM, 1992-es kiadású, fekete-fehér képregény

Peter Heim: A KLINIKA

Hegedűs Géza: BÖRTÖNFALAK ÁBÉCÉJE (Csak 13 Ft. )

THE BEATLES - Hard day's night - LP

Köszönet a boldog évekért - Záray-Vámosi (1982)

Inotainé Bonifert Mária: AZ ARANYRÖG TETEJÉN ÜLDÖGÉLŐ KOLDUS

Gergely Ferenc-Kiss György: HORTHY LEVENTÉI / A leventeintézmény tört.

E. D. Biggers: CHARLIE CHAN ZAVARBA JÖN

John Braine: HELY A TETŐN