Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 19.

Melissade La Cruz: Rettegés - Kékvérűek sorozat 1. kötet Termékkód: 446074

Fixár: 2.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2021. Dec. 23. 20:46

  -xxxx- (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

Használt könyv, egyszer olvasott, kifogástalan, ajándékozható állapotban!

Oké. Szóval tizenöt éves korodban megtudod, hogy vámpír vagy. Hirtelen minden megváltozik körülötted. Magányos lúzer helyett menő csaj válik belőled. A legkúlabb divatcég arca leszel, a legfelsőbb körökben forogsz, őrületes képességeid fejlődnek ki, és egy olyan fiú is észrevesz, aki eddig fütyült rád. Elég király, nem? Csakhogy... ott vannak azok a bizonyos titkok... Mit kezdhetsz az évezredes emlékeiddel és a visszatérő rémálmaiddal? Ki vagy mi ölte meg a sérthetetlen, halhatatlan Kékvérűt? A kiválasztottak nagy árat fizetnek. Vége a gondtalan kamaszkornak. A magad ura vagy, de csak magadban bízhatsz... Schuyler furcsa dolgokat vesz észre. Kék csíkok jelennek meg a karján, a gondolataival irányítja az embereket, és néha mintha más évszázadba repülne át. Nemsokára meghívják egy titokzatos Bizottság első gyűlésére, ahol kiderül, hogy Schuyler, akárcsak a többi tag, vámpírnak született. Ezt a hírt is bőven elég megemésztenie, de amikor az egyik iskolatársa rejtélyes körülmények között meghal, Schuylert hatalmába keríti a félelem. Lehetséges, hogy visszatért a vámpírokra vadászó, ismeretlen veszedelem? A lány közben beleszeret Jack Force-ba, a suli legjobb pasijába. De vajon a fiú ikertestvére, Mimi, az iskola méhkirálynője miért nézi rossz szemmel a kapcsolatukat? A Kékvérűek világában semmi nem az, aminek látszik... Nem szabad, hogy fény derüljön létezésük titkára, hiszen a Vörösvérűek nem tűrik meg maguk között a vámpírokat. Ám a titkolózás csapdát rejt. Ahogy a Kékvérűek embernek képesek látszani, vajon nem lehetséges, hogy akit Kékvérűnek hisznek, valójában valami egészen más? Schuyler eleinte örül, amikor társakra talál, ám később rájön, hogy nem mindig hihet a látszatnak... "De la Cruz vámpírjai egészen mások, mint a hagyományos horror regények karó elől menekülő démonjai: a ravasz humort olyan leheletfinom kiegészítőkkel ötvözik, mint a tépőfog és a mesés gazdagság."

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!

? Ajus

Árverés kezdete: 2021. Dec. 20. 20:46
Árverés vége: 2021. Dec. 23. 20:46
Termék megtekintve: 1323