Termék kategóriája: Könyv, Újság»Zene
Meyerbeer: DER PROPHET | Termékkód: 281465 |
COLLECTION LITOLLFF
GROFSE OPER in 5 AUFZÜGEN von SCRIBE
Deutsch von L. Rellstab
MUSIC
Szerző: Giacomo Meyerbeer
Kiadó: Braunschweig. Henry Litolff's Verlag
London, Enoch & Sons
Boston, Arthur P. Schmit.
Kötés, állapot: félvászon - enyhén kopott - , Beltartalom: korának megfelelő, az 1. oldalon bélyegző helye van, egyébként SÉRTETLEN!!
Terjedelem: 343 oldal/pages
Tömeg: 1.486 gr.
Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint.
(553)ideg_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 04. 14:50 Termék megtekintve: 1230 |