Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Júl 20.

Molnár Tamás: LIBERÁLIS HEGEMÓNIA Termékkód: 1062126020

Fixár: 1.350 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Jún. 23. 17:35

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (1805)

Kiadó: Kairosz, 2001

Ajánló: "A történelem folyamán a népközösség mindig három intézményre oszlott: állam, egyház és civil társadalom, melyben a hegemóniát az első kettő képviselte és gyakorolta. Az elmúlt négy évszázad folyamán a polgárság gazdaságilag és filozófiájában megerősödött, és kialakította azt a liberális ideológiát, melynek segítségével megszerezte a hegemóniát két vetélytársa fölött. Míg a nyugati civilizáció és társadalom deszkralizálódott, a gazdasági célpontok kerületek középpontba továbbá az erős intézmények helyét a lobbyk foglalták el. A civil társadalom liberalizmusa, amely ma uralmi helyzetben van, kihat a médiára, tanításra és Ersatz vallásokra, az egész közéletet uralja."

Kötés, állapot: keménytáblás karton, ÚJ. Beltartalom: lapszélek enyhén sárgultak, újszerű, bejegyzés mentes megkímélt állapotban.

Terjedelem: 228 o.

Tömeg: 200 gr.

Méret: 18,5 x 10 x 1,5 cm.

Szállítási költség: postai díjszabás v. MPL szerint. Közepes postakész borítékba belefér.

4564_kar

Árverés kezdete: 2018. Jún. 20. 17:35
Árverés vége: 2018. Jún. 23. 17:35
Termék megtekintve: 152

Dr. Kováts Ferenc: EGÉSZSÉGES ÉLET - DERŰS ÖREGSÉG

Leonard S. Goldberg: SZERVÁTÜLTETÉS - TRANSPLANT

EAST - Hűség (1982)

Julow Viktor: CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY

J. B. Priestley: SÖTÉT VÁROS -Kalandos kémtörténet a 2. világháborúból

Jókai Mór: A HADAK ÚTJA - HUN REGÉK

JÚLIA KÜLÖNSZÁM 1999/5

UJ FEHÉRVÁR - 1935 - II. évf. 76. sz.

Gelléri Andor Endre: EZÜSTBŐL GYÚRT KENYÉR

Boccaccio: DEKAMERON I-II.

Felhősné: TEMETKEZÉSI SZOKÁSOK A BEREGI-TISZAHÁTON

Dymphna Cusack: HŐHULLÁM BERLINBEN

Danella: Felejts, ha élni akarsz - AKCIÓS ÁRON!

Renate Krüger: AZ AVIGNONI TÁNC /Holbein életének regénye

Ezermester c. folyóirat 6 db. száma - 1970-es XIV. évfolyam

Juhász Géza: CSOKONAI VÁLOGATOTT KÖLTEMÉNYEI

SZÉP VERSEK 1981

KRÚDY GYULA: JOCKEY CLUB

Ürögdi György: KLEOPÁTRA

Katona Imre: A parasztdaltól a munkásdalig - RITKASÁG! !