Móra Ferenc: DIÓBÉL KIRÁLYFI | Termékkód: 482952 |
Kiadó: Móra, 1975
EGY ÖREG EMBER EMLÉKEI FIATAL GYEREKEKNEK
Ajánló: Amikor Dióbél megszületett, nagyon kicsi volt. Apját azzal csúfolták a szomszédok, hogy nem lesz gondja bölcsőre, megteszi egy dióhéj is. Így lett a kisfiú neve Dióbél.. Minthogy szülei nagyon szegények voltak, Dióbél a kastélyba került kisinasnak. Innen a falusi kastélyból indult kalandos útjára a kisfiú, aki kicsi termete ellenére is Kossuth katonája lett. A megható történetet Reich Károly rajzai díszítik.
Illusztráció: Reich Károly
Kötés, állapot: keménytáblás karton, kissé kopottas, gerinc alsó éle 1-2 cm.-nyit sérült. Beltartalom: korát meghazudtolóan jó, bejegyzés-, és sárgulásmentes állapotban.
Terjedelem: 153 o.
Tömeg: 241 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint. Közepes postakész borítékba belefér. Pécsen átvehető.
3764_kar
Árverés vége: 2019. Márc. 14. 18:25 Termék megtekintve: 819 |