Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv
Muraközy: MEZŐGAZDASÁGI LEXIKON I-II. - TELJES KIADÁS AKCIÓS ÁRON!! | Termékkód: 279399 |
A mezőgazdasági szakismeretek gyűjteménye
Szerkesztő: Muraközy Tamás
Kiadó: Mezőgazdasági, 1958
Kötés, állapot: vászon (kopottas lsd. képen ill. foltos), a 2. kötet 2 lapja gyűrött, az 1. kötet 1. lapja szakadt és gyűrött, a 2-3. lap gyűrött. A sérülések nem érintik a tartalmat. A 2. kötet kötése kilazult. A hibákat az árral igyekeztem "kompenzálni", mert az ár máshol 3.600 Ft.-tól kezdődik.
Tömeg: 3.950gr.
(495) kar
Árverés kezdete: 2018. Aug. 14. 21:08 Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:08 Termék megtekintve: 1179 |