Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 16.

 Termék kategóriája: Gyűjtemény

Mustfokoló retró új állapotban Termékkód: 1062159538

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 19 óra
2019. Okt. 15. 21:50
Eladó helye: Siófok
Szállítási díj: 500 Ft

900 Ft Villámár

  ANGYALI (1 )

Regisztráció dátuma: 2009.10.10.
  A felhasználó egyéb termékei (76)

Siófokon eladó mustfokoló eredeti dobozában.Gyártó:"Vörös Csillag"T.SZ.Környe. Ára:900.-Ft 06-20-442-1118

Eladó helye: Magyarország Siófok (8600)
Szállítási díj: 500 Ft
Árverés kezdete: 2019. Szept. 15. 21:50
Árverés vége: 2019. Okt. 15. 21:50
Termék megtekintve: 139

Molnár Ferenc:A Pál-Utcai Fiúk. 1960.

Siófokon eladó 2 szobás felújított panel lakásom

Berkesi András:Vallomás 1983-as

38 sötét kék blézer, Chanel stílusú

Új női övek 85 és 90 cm hosszúak

Kerámia malacok 12cm magas

Antik bíbor színű csiszolt váza 30cm

Freud Szeretője:Karen Mack és Jennifer Kaufman

Népszabadság cikksorozata 1956-ról 1981-ből

Református Népiskolai Bizonyítvány 1938/39 es tanév

Király Jenő:Karády mítosza és mágiaja.

Kerámia gyertyatartó 23cm jelzett

Női nadrág 46 méret sötétkék nyári

Hajpánt piros KAMA 57cm fejkőrméretre

36 kötött szoknya, krém színű Karo márka

Történelem tankönyv Ált. Isk. 5. oszt. 1964.

Ibolya váza 15cm vastag üveg

Porcelán kicsi tál csipkés

Pálinka kínáló szett új Bulgár népművészeti

Porcelán ülő farkaskutya 22cm