NÉMETH LÁSZLÓ: ÉGETŐ ESZTER / 30 ÉV - Kötelező irodalom! | Termékkód: 1062080882 |
Szerző: Németh László
Kiadó: Magvető-Szépirodalmi, 1977
Kötés, állapot: Papír védő (élek kissé szakadozottak, de nem bántó módon)+ arany betűs félvászon (kiválló). Beltartalom, teljesen újszerű!
Ajánló:
Németh László életművében jellegzetes és jelentős szerepet játszik az önéletrajz és az önértelmezés. S talán az átlagosnál is többet foglalkozott e regényével és a hódmezővásárhelyi évekkel, amelyek a témát is adták, s a megírást is kikövetelték. A szerző legkedvesebb regénye egyben a 20. századi magyar történelem első fél évszázadának hiteles krónikája is!
Ma a középiskolák jó részénél, szerencsére kötelező olvasmány is, és nem biztos, hogy az utolsó pillanatban kell megvenni, mert az nagyon drága!
Terjedelem: 741 o.
Tömeg: 673 gr.
NÁLAM MEGTALÁLHATJA Ugyanezen kiadók: NÉMETH LÁSZLÓ MUNKÁI (1972-es) c. sorozat majd mindeggyik kötetét! Üzenőfalon keresztül szívesen adok felvilágosítást.
KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ KÖNYV-, ÚJSÁG-, BAKELIT KIS- ÉS NAGYLEMEZ KÍNÁLATOMAT, SOK TERMÉK EGYBEN RITKASÁG, VAGY ANTIKVÁR ÉRDEKESSÉG!
(633) kar
Árverés vége: 2018. Jún. 06. 22:22 Termék megtekintve: 295 |