Termék kategóriája: Könyv, Újság»Művészet
Nádas Tamás: PJOTR ILJICS CSAJKOVSZKIJ életének krónikája | Termékkód: 435146 |
Zeneműkiadó, 1980
NAPRÓL NAPRA...
Nagy muzsikusok életének krónikája c. sorozat kötete
Szerző: Dr. Nádor Tamás
Fülszöveg: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő, éleknél kisséekopottas. + Kiadói egészvászon, ÚJ. Beltartalom: annyira újszerű, hogy újnak is lehetne kategorizálni.
Terjedelem: 143 o.
Tömeg: 177 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igényeszerint,
2086_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 29. 11:39 Termék megtekintve: 599 |