Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 21.

 Termék kategóriája: Baba-mama»Babacipő

Next kislány félcipő,méret:22 Termékkód: 277221

Fixár: 690 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Febr. 13. 20:04
Eladó helye: Budapest

  -xxxx- (358 ) starT.gif
  Minősítések száma: 385
Pozitív minősítés: 368 (95.6%)
Semleges minősítés: 7 (1.8%)
Negatív minősítés: 10 (2.6%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.12.

márka.Next

méret:22

12-18 hónapos van beleírva

anyaga:műbőr,gumi talp

oldalán halványlila csillogó sáv szivecskékkel. Orra nem kopott,nem sérült a cipő sehol.Szép állapotban van.

size:3

Kocsiés utcai cipnek vagy akár otthonra ez a legkényelmesebb és legkonfortosabb a babának.

Termékeim fix áron vannak,.Nem kell  várni amíg lejár:) Bármikor tiéd lehet!!!

Személyes átvétel Budapesten megoldható vagy a 22-es busz végállomásánál Budakeszin

Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés kezdete: 2019. Febr. 06. 19:37
Árverés vége: 2019. Febr. 13. 20:04
Termék megtekintve: 868