Termék kategóriája: Baba-mama»Babacipő
Next kislány félcipő,méret:22 | Termékkód: 277221 |
márka.Next
méret:22
12-18 hónapos van beleírva
anyaga:műbőr,gumi talp
oldalán halványlila csillogó sáv szivecskékkel. Orra nem kopott,nem sérült a cipő sehol.Szép állapotban van.
size:3
Kocsiés utcai cipnek vagy akár otthonra ez a legkényelmesebb és legkonfortosabb a babának.
Termékeim fix áron vannak,.Nem kell várni amíg lejár:) Bármikor tiéd lehet!!!
Személyes átvétel Budapesten megoldható vagy a 22-es busz végállomásánál Budakeszin
Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés vége: 2019. Szept. 29. 19:09 Termék megtekintve: 927 |