Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Okt 23.

 Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia

Nokia 1209, fekete, Telenor. Termékkód: 418180

Fixár: 3.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Okt. 23. 00:15
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Használt Nokia 1209 Telenoros.

Viszonylag jó állapotú, enyhén zsebkopott készülék. Csak Pannon GSM hálózaton üzemel. Az akkufedél felirata ne tévesszen meg, az eredetit le kellett cserélni, mert megsérült az egyik rögzítő lába. Akkumulátorral, és töltővel együtt. Más tartozékot csak külön rendelésben kérhetsz hozzá.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 5€.

A készülék ismertetőjét ide kattintva nézheted meg!

Használati útmutató letöltése!

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Árverés kezdete: 2018. Szept. 22. 21:02
Árverés vége: 2018. Okt. 23. 00:15
Termék megtekintve: 1746