Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 19.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Olasz literes üveg boros palack Termékkód: 1062141236

Fixár: 2.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 3 óra
2024. Máj. 16. 18:47

2.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (954)

 Eladó a képen látható

http://www.zsibvasar.hu/estatic/c2i/5956/5956692.jpg

literes boros

palack

olasz, ember fejes

anyag: üveg

szín: áttetsző

ürtartalom: 1 liter

hibátlan, sérülésmentes

Kérdésekre szívesen válaszolok!

************

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 16. 18:38
Árverés vége: 2024. Máj. 16. 18:47
Termék megtekintve: 639

*NONSTOP Barna-zöldes átmeneti gyerekdzseki 140-es

Mázas kékszínű kerámia kancsó

* PHILIPS HD2522 elektromos kenyérpirító

** Wallis Szürke rövid ujjú kardigán

Seltmann Weiden porcelán cukortartó

DANIEL KEYES: ÉRINTÉS

*Western stilusú világosbarna bőr csizma 38, 5-es

WMF vastag falú serpenyő 26 cm

* Arany színű kézi táska kövekkel szegecsekkel

ALEX sötétkék téli férfidzseki L-es

JÁTÉK - Gyöngyök többféle színű formájú

Ón hamutartó kerek alakú - jelzett

* Vízlepergetős fehér kabát 40/42-es

ANZONI Sötétkék kapucnis férfidzseki L-es

# Högl fekete bőr boka csizma 39, 5-es

Virág mintás kerámia váza

Citrom-narancs-gra pe-fruit csavaró

# Felina alakformáló alsónemű 85-ös kb. 46-os

HARDCORE Hosszú ujjú farmer ing XL-es

Pumpás termosz 2 literes