PERHÁZY KÁROLY A VÁRNEGYED | Termékkód: 255014 |
jó állapotban
Képzőművészeti Kiadó, 1979
- 92 oldal
- Kötés: vászon védőborítóval
- Szerző: Pereházy Károly Cím: A várnegyed
Kiadó: Képzőművészeti Alap Kiadóváll.
Téma:Helytörténet-Budapest
Egyéb információ: Élesdy István akvarelljeivel
postaköltség:500 grammig - ajánlva 530,-Ft elsőbbségiként 380,-Ft simán 315,-Ft
Ez az aukció fix áras értékesítési formában van meghirdetve, ezért nem kell az aukció lejárati időpontját megvárni.. A termék azonnal megvásárolható az adott áron.
Személyes átvétel is megoldható Budapesten vagy a 22-es busz végállomásánál Budakeszin
Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés vége: 2019. Dec. 08. 14:12 Termék megtekintve: 782 |