POMPEJI - CSODÁK ÉVE - BRANDENBURG / Reader's Digest sikerkönyvek | Termékkód: 428367 |
Redaer's Digest, 2008
TÖRTÉNELMI REGÉNYEK
Szerző: Robert Harris, Geraldine Brooks, Henry Porter
Ajánlók:
Robert Harris: Pompeji
I. sz. 79-ben járunk, amikor megsérül a Római Birodalom egyik büszkesége, az Augusta vízvezeték, és Marcus Attilius mérnökre komoly nyomás nehezedik, hogy minél előbb visszaállítsa a vízszolgáltatást a környékbeli településeken. Attilius kideríti, hogy a hibát a Vezúv oldalában kell keresni, de hamarosan rádöbben, hogy olyan erők állnak a háttérben, amelyek fölött még a birodalomnak sincs hatalma.
Geraldine Brooks: Csodák éve
1666 tavaszán kitör a pestis a Derbyshire megyei Eyamben, és a falusiak megegyeznek abban, hogy elzárják magukat a külvilágtól, nehogy a járvány továbbterjedjen, de így is képtelenek megállítani. Anna Frith, a fiatal özvegy és anya számol be a tragédiákkal sújtott év fájdalmas és megvilágosodást hozó eseményeiről, amelyek a véget és egyben az új kezdetet is jelentik. Erőteljes és rendkívüli az elsőkönyves szerző regénye, amely Eyam különös történetéről szól.
Henry Potter: Brandenburg
1989. november 9-én ledőlt a berlini fal. A drámai események ihlette regény cselekménye Kelet-Németországban, a történelmi napot megelőző hetekben játszódik. Az egykori Stasi-ügynök, dr. Rudi Rosenharte nehéz döntés elé kerül, miután a brit hírszerzés sarokba szorítja: vagy Nyugatra szökik, kiszolgáltatva ezzel ikertestvérét és annak családját a hírhedt Stasi, a keletnémet titkosrendőrség bosszújának, vagy pedig visszatér hazájába, hogy végrehajtson egy veszélyes küldetést.
Kötés, állapot: keménytáblás karton, ÚJ. Beltaratlom: lapélen lévő kettő halvány barna pötty kivételével teljesn ÚJ ill. ÚJSZERŰ.
Terjedelem: 431 o.
Tömeg:577 gr.
2229_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 25. 20:00 Termék megtekintve: 936 |