Pál: NEVELÉS A BŰNTETÉSVÉGREHAJTÁSBAN (NAGYON RITKA!!!) | Termékkód: 272183 |
Szerző: Pál László Dr.
Kiadó: Közgazdasági és Jogi, 1976
Kötés, állapot: papírvédő (élek picit kopottak, szakadtak) + félvászon (sértetlen) , beltartalom újszerű (1 db. bélyegző lenyomattal). Egésszében jó állapotú, - POLCKÉPES - antikvár könyv.
KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ KÖNYV-, ÚJSÁG-, BAKELIT KIS- ÉS NAGYLEMEZ KÍNÁLATOMAT, SOK TERMÉK EGYBEN RITKASÁG, VAGY ANTIKVÁR ÉRDEKESSÉG!
(338) karácsony
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 15:40 Termék megtekintve: 1010 |