Panoráma útikönyvek: BENELUX ÁLLAMOK | Termékkód: 434328 |
Szerkesztő: Pálfy József
Kiadó: Panoráma, 1980
BELGIUM, HOLLANDIA, LUXEMBURG
3. ÁTDOLGOZOTT KIADÁS
Kötés, állapot: papírvédő éleknél kopottas . + Kiadói egészvászon, jó, újszerű. Beltartalom: korának megfelelő, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 455 o. + térképek
Tömeg: 563 gr.
2037_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 21:59 Termék megtekintve: 599 |