Panoráma útikönyvek: MAGYARORSZÁG | Termékkód: 434325 |
Szerkesztő: Dr. Wellner István
Kiadó: Panoráma, 1981
HETEDIK ÁTDOLGOZOTT KIADÁS
Kötés, állapot: papírvédő kopottas a nyereg színe fakult. + Kiadói egészvászon, jó. Beltartalom: korának megfelelő, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 862 o. + térképek
Tömeg: 989 gr.
2036_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 16. 08:19 Termék megtekintve: 811 |