Panoráma útikönyvek: ROMÁNIA | Termékkód: 434330 |
Szerzők: Ádám László, Bella György, Csatári Dániel
Kiadó: Panoráma, 1980
4. bővített és átdolgozott kiadás
Kötés, állapot: papírvédő éle a gerinc éleinél kopott . + Kiadói egészvászon, jó, újszerű. Beltartalom: korának megfelelő, jó megkímélt állapotban.
Terjedelem: 679 o. + térképek
Tömeg: 700 gr.
2039_kar
Árverés vége: 2019. Ápr. 16. 16:30 Termék megtekintve: 735 |