Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
Pécsi utca | Termékkód: 440805 |
KAMARÁS KLÁRA FESTMÉNYE.
Nagyméretű impresszionista stílusban festett kép, masszív üvegezett fakeretben. Olaj-vászon. Szignálva jobbra lent: Kamarás.
Méretei: kerettel együtt 96x76cm, keret nélkül 80x60cm. Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 5000Ft.
Post cost in europe, with bank
transfer payment 100?.
A festőről további információt itt találsz!
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 21:29 Termék megtekintve: 808 |