Perruchot: RENOIR ÉLETE | Termékkód: 309609 |
Szerző: Henri Perruchot
Kiadó: Corvina, 1977
Ajánló, fülszöveg:
?Renoir sohasem érzett irigységet, féltékenységet, hiúságot, keserűséget, haragot, nem ismerte mindazokat az érzelmeket, amelyek az emberek boldogtalanságának legszokványosabb, kisszerű okozói. Nem ismerte az abszolútumra szomjazó lélek roppant nyugtalanságait, sem a bonyolult alkatok belső vívódását. Számára egyszerű volt minden. Derűs fölénnyel fogadta az élet viszontagságait; csakhogy ez a tény ne vezessen félre senkit: a mosoly is a bátorság egyik formája. És mindenekelőtt tudta, hogyan kell szeretni mégpedig a lehető legtermészetesebben, teljességgel érdek nélkül. Ebben rejlik a titka. Titka és példája.? Henri Perruchot
Képekkel gazdagon illusztrált kötet.
Kötés, állapot: papírvédő (korának megfelelő - a felső él kopottas)+ félvászon (szép-megkímélt). Beltartalom: sértetlen, lapélek enyhén sárgultak. Összességében: jó, korának megfelelő állapotú antikvár könyv.
Terjedelem: 307 o.
Tömeg: 423 gr.
(664) kar
Árverés vége: 2019. Márc. 04. 18:52 Termék megtekintve: 944 |