Petronius versei | Termékkód: 227758 |
szép állapotban
(H. n.) 1959. Magyar Helikon. 103 o. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, védőborítóval.
Ez az aukció fix áras értékesítési formában van meghirdetve, ezért nem kell az aukció lejárati időpontját megvárni.. A termék azonnal megvásárolható az adott áron.
Személyes átvétel is megoldható Budapesten vagy a 22-es busz végállomásánál Budakeszin
Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés vége: 2019. Dec. 08. 16:20 Termék megtekintve: 796 |