Punnet R. C.: AZ ÁTÖRÖKLÉS (1928) | Termékkód: 1062095102 |
Írta: R. C. Punnett a Royal Society tagja. 8 színes táblával és 53 fekete-fehér szövegábrával
Nyomtatta a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest. XVIII-ik (1926-1928. évi) ciklus harmadik kötete, a Könyvkiadóvállalat aláírói számára.
Ajánló: Igen érdekes, kivállóan illusztrált természettudományi kötet.
Kötés, állapot: Kiadói egészvászon, a fedlap sérült (hámlott). Beltartalom: korát meghazudtoló, újszerű. Lsd.: képgaléria.
Terjedelem: 277 o.
Tömeg: 477 gr.
780_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Máj. 28. 07:16 Termék megtekintve: 478 |