Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv
REISCHL: LAKÓÉPÜLETEK TERVEZÉSE (1976) - RITKA!!! | Termékkód: 482578 |
R I T K A ! - EGYETEMI TANKÖNYV
Szerkesztő: Dr. Reischl Antal
Bírálók: Dr. Gádoros Lajos és Legány Zoltán
Kiadó: Tankönyvkiadó, 1976
Kötés, állapot: Félvászon ( éleknél enyhén kopottas), korának megfelelő. Könyvtári "fölös" példány. Beltartalom: a jobb felső élét nedvesség érte, így foltos lett. Egyébként a könyvtári jelzetek és az előbbi sérülés kivételével aláhúzás és bejegyzésmentes.
Terjedelem: 328 old.
Tömeg: 995 gr.
KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ KÖNYV-, ÚJSÁG-, BAKELIT KIS- ÉS NAGYLEMEZ KÍNÁLATOMAT, SOK TERMÉK EGYBEN RITKASÁG, VAGY ANTIKVÁR ÉRDEKESSÉG!
(569) kar
Árverés vége: 2018. Szept. 22. 21:23 Termék megtekintve: 550 |