Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland
Rafael Sabatini: BLOOD KAPITÁNY VISZONTAGSÁGAI | Termékkód: 1062081971 |
Kiadó: Albatrosz, 1984
Ajánló: A romantikus kalandirodalom jellegzetes alakja Blood kapitány, eredetileg orvos, majd hányatott élete során hajóskapitány lesz. Kegyetlen külső körülmények arra kényszerítik, hogy kalózkodással foglalkozzék, de még ebben a mesterségben sem tagadja meg önmagát. Önzetlen, nemes lelkű ember, az üldözöttek, elesettek védője, aki szerelméért az életét is kockára teszi. Talán mondanunk sem kell, Blood kapitány erényei elnyerik jutalmukat, a hős ezer veszélyen keresztül győzedelmeskedik, s elnyeri az annyira megérdemelt boldogságot.
Kötés, állapot: papírvédő, élaeknél kissé kopottas.+ Keménytáblás félvászon. új, újszerű. Beltartalom: hibátlan, bejegyzés mentes, újszerű.
Terjedelem: 369 o.
Tömeg: 414 gr.
4233_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 16. 19:54 Termék megtekintve: 336 |