Rákosi Sándor: JÚLIUSTÓL JÚNIUSIG /Dokumentumok 1956-1957 történetéből | Termékkód: 431564 |
Kossuth Könyvkiadó, 1981
Szerkesztő: Rákosi Sándor
Kötés, állapot: papírvédő, gerinc felső részénél sérült.+ Kiadói egészvászon és a beltartalom kívül-belül új, újszerű.
Terjedelem: 267 o.
Tömeg: 302 gr.
1835_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:36 Termék megtekintve: 553 |