Ráth-Végh István: A KÖNYV KOMÉDIÁJA | Termékkód: 455183 |
Kiadó: Gondolat, 1967
RÁTH VÉGH ISTVÁN ÖSSZEGYŰJTÖTT MŰVEI c. sorozat kötete
Ajánló: A könyv megismertet a művészet és tudomány kincseivel, finomítja értelmünket, gazdagítja érzelmeinket. Több évezredes története során hű társa és kísérője volt az embernek. Történetének humoros oldalairól ad számot e művében Ráth-Végh István. Megismerjük a leghíresebb könyveket, a legszebb kötésűeket, a legnagyobbakat, a legkisebbeket. Megtudjuk, hogy melyek voltak a leghíresebb sajtóhibák, a leghírhedtebb és legfurcsább témák, melyekről vaskos köteteket írtak. A szórakoztató és szellemes stílus mindezt könnyed és színes formában, szinte csevegve meséli el.
Illusztráció: Győry Miklós
Kötés, állapot. kiadói egészvászon, kissé kopottas, korának megfelelő. Beltartalom: korát meghazudtoló, megkímélt állapotban levő, letehetlen kötet.
Terjedelem: 486 o.
Tömeg: 607 gr.
2919_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 10. 18:28 Termék megtekintve: 549 |